Karetsas komt met fraaie woorden over nieuwe coach Nicky Hayen
KRC Genk Club Brugge is een Belgische voetbalploeg die actief is in de Jupiler Pro League.
Club Brugge

Reactie op de wedstrijd
Karetsas benadrukte dat de groep ondanks de uitslag bepaalde positieve elementen zag. “Wat we na deze nederlaag mogen onthouden? Dat we een goeie mentaliteit toonden”, klinkt het in Het Nieuwsblad.
De middenvelder wees erop dat Genk na een moeilijke start opnieuw aansluiting vond en tot 3-3 terugkeerde. Volgens hem toonde de ploeg veerkracht in die fase.
Hij gaf tegelijk aan dat Brugge bijzonder efficiënt omsprong met de kansen. “Alles wat zij richting doel trapten, ging vandaag binnen.” Daarnaast erkende hij dat Genk in bepaalde situaties zorgvuldiger had moeten verdedigen. Dat aspect wil de ploeg volgens hem verder aanpakken.
Vooruitblik onder nieuwe coach
Karetsas verwees ook naar de recente aanstelling van Nicky Hayen. Hij gaf aan dat de spelersgroep zich aanpast aan de nieuwe aanpak en dat de komende weken belangrijk worden om stabiliteit te vinden.
Hij klonk vastberaden. “We hebben een nieuwe coach, dus we proberen nu alsnog met een positieve flow de winterbreak in te gaan.” De middenvelder verwacht dat de ploeg na de onderbreking sterker kan terugkeren. “Ik ben er van overtuigd dat we met Nicky nog iets moois zullen doen dit seizoen”, besloot hij.