Thorgan Hazard verlaat Anderlecht en lijkt zijn nieuwe club al gevonden te hebben
Het einde van het verhaal van Thorgan Hazard Thorgan Hazard is een professioneel voetballer die dienstdoet als aanvallende middenvelder. RSC Anderlecht is een Belgische voetbalploeg die actief is in de Jupiler Pro League.
Thorgan Hazard

RSC Anderlecht

De onderhandelingen over een nieuw contract draaiden op niets uit. Anderlecht probeerde Hazard langer aan boord te houden, maar ook een verbeterd voorstel kon hem niet overtuigen. De aanvaller is dus aan zijn laatste weken bezig in het Lotto Park.
Het struikelblok? De contractduur. Paars-wit wilde hem één extra seizoen geven, met een optie op nog een jaar. Hazard zelf mikte op meer zekerheid en wilde meteen voor twee seizoenen tekenen. Geen akkoord dus, en daarmee lijkt de deur definitief dicht.
RC Lens duikt intussen op als meest concrete piste. De Franse topclub wil extra ervaring binnenhalen en ziet in Hazard een ideale versterking voor een jonge, ambitieuze kern die mogelijk enkele sterkhouders verliest.
Sportief heeft Hazard nog altijd zijn waarde. Dit seizoen was hij goed voor 15 goals en 11 assists, cijfers die tonen dat hij nog lang niet afgeschreven is.
Ook naast het veld klopt het plaatje. Hazard wil dicht bij zijn gezin blijven en mikt op een leven in Waregem. Noord-Frankrijk ligt op een boogscheut, wat een overstap naar Lens extra logisch maakt, zelfs als hij daar wat moet inleveren op zijn salaris.