Veel vragen bij opvallende transfer van paars-wit: "Zijn het solden bij Anderlecht?"

door: JDH
Olivier Renard
Afbeelding bron: Photonews

Francis Amuzu lijkt nog te vertrekken bij Anderlecht op de laatste dag van de transferperiode. Al zou dat wel voor een peulschil zijn. 

Geen Francis Amuzu in de selectie van Anderlecht in de wedstrijd tegen KAA Gent, hij lijkt op weg naar de uitgang. Volgens de geruchten zou Amuzu op weg zijn naar het Italiaanse Napoli, de club van Romelu Lukaku

Maar Anderlecht zou wel maar 1,5 miljoen euro krijgen voor Amuzu, wiens contract eind juni wel afloopt. Zijn marktwaarde wordt momenteel nochtans geschat op 4,5 miljoen euro. Gilles De Bilde is dan ook verbaasd. 

"Als ik het bedrag hoor voor Amuzu... Het lijken precies solden te zijn om hem zo snel mogelijk van de hand te doen. Dat vind ik vreemd. Ze weigerden ooit nog 9 miljoen euro", zegt De Bilde bij DAZN. 

"Met zijn pure snelheid heeft hij zo een groot wapen, maar daar heeft hij wel te weinig uitgehaald. Anderhalf miljoen euro is desondanks toch echt een koopje", besluit De Bilde nog.