De grootste conclusie na Milaan-Sanremo is voor… Wout van Aert

Wout van Aert
Afbeelding bron: Photonews

Mathieu van der Poel heeft Milaan-Sanremo gewonnen. De Nederlander haalde het in een sprint van Filippo Ganna en Tadej Pogacar.

Het was een magistrale editie van Milaan-Sanremo. Karl Vannieuwkerke zag op Sporza dat Mathieu van der Poel in goeden doen was.

“Op de top van de Poggio. Na de counter van Mathieu op Pogacar. Daar wist je: het overwicht zit bij Van der Poel, hij heeft alles onder controle. Dat was een mentale tik voor Pogacar”, klinkt het.

Alles wat we vandaag gezien hebben belooft duidelijk nog voor wat komen moet, zeker voor de Ronde van Vlaanderen. Ook voor één van onze landgenoten.

“Ik denk dat er op een berg in Tenerife perfect werk geleverd zal moeten zijn”, gaat Vannieuwkerke verder. “Wout van Aert is gewaarschuwd: hij zal beter moeten zijn dan datgene wat we het laatste jaar van hem gezien hebben.”