Remco Evenepoel straalt en mag de vakantie beginnen met een nieuw (duur) speeltje
Remco Evenepoel
Evenepoel stapte binnen bij BMW LeCouter & Lemmens in Waregem, een vaste partner van zijn huidige ploeg Soudal Quick-Step. Daar kreeg hij de sleutels van een splinternieuwe BMW M5 Berline in handen.
De M5 is niet zomaar een wagen. Met 727 pk onder de motorkap gaat de auto van 0 naar 100 km/h in 3,5 seconden.
De bolide kost om en bij de 148.000 à 150.000 euro. Dat maakt het zonder twijfel een van de meest opvallende aankopen uit Evenepoels garage. Maar gezien zijn sportieve status en lucratieve contracten kijkt niemand daar nog van op.
Opvallend: het is niet de eerste keer dat Evenepoel zo’n M5 ophaalt. Een jaar geleden reed hij al met exact hetzelfde model rond, toen in het grijs. Deze keer koos hij voor een zwarte uitvoering, die nog iets meer 'patserbak-gehalte' heeft.
Hoewel Evenepoel volgend jaar overstapt naar Red Bull–BORA-hansgrohe, blijft BMW hem duidelijk nog altijd ondersteunen. De Duitse autofabrikant is sponsor van Soudal Quick-Step, maar de samenwerking met Evenepoel loopt dus voorlopig nog door.