Jan Jaap van der Wal gaat Gert Verhulst achterna en maakt grootse plannen bekend

Het is een primeur in de Vlaamse tv-wereld. Jan Jaap van der Wal maakt zijn overstap van Canvas naar Play4.
In mei nam Jan Jaap van der Wal afscheid als presentator van 'De Ideale Wereld'. Hij gaf de fakkel door aan Ella Leyers Ella Leyers is een Vlaamse actrice. Ze is de dochter van Jan Leyers.
Ella Leyers
Daarmee zorgt hij ook voor een primeur in de Vlaamse televisiewereld. Hij maakt daarmee ook zijn overstap van Canvas naar Play4. Na de kerstvakantie start hij met zijn nieuwe project. Daarmee gaat hij Gert Verhulst Gert Verhulst is een presentator, acteur, zanger, scenarioschrijver en ondernemer. Hij heeft Studio 100 opgericht . Hij heeft ook een eigen talkshow 'Gert Late Night'.
Gert Verhulst
“Ik ga daar vanaf zondag 8 januari inderdaad een satirische latenightshow maken die terugblikt op de week. Het wordt best een grote show, met een centrale gast en met livemuziek van Flip Kowlier en zijn band", zegt Jaap.
De inspiratie komt uit Amerikaanse talkshows. Uiteraard zal de actualiteit van de week centraal staan in 'Jan Jaap Op Zondag', zo zal het programma gaan heten.
“Bedoeling is dat het allemaal wat relaxed zal aanvoelen voor de kijker. Een soort latenightgevoel waarna je met een glimlach naar bed kan. Maar het mag en zal ook de scherpte hebben die bijvoorbeeld ‘The Daily Show’ in Amerika heeft", zegt Jaap in Het Laatste Nieuws.
In de show krijgt hij ook nog de hulp van correspondenten. Commedin Dena Vahdani en Pedro Elias Pedro Elias is een Belgische televisiepresentator, redacteur en schrijver. Hij heeft jarenlang meegewerkt achter de schermen van televisieprogramma’s als ‘De Slimste Mens ter Wereld’ en ‘Scheire en de schepping’, dit als redacteur.
Pedro Elias