Jean-Marie Pfaff doet verrassende uitspraak over mogelijk nieuw seizoen van ‘De Pfaffs’

door: PMN
Jean-Marie Pfaff
Afbeelding bron: Photonews

De familie Pfaff blijft bijzonder populair. De herhalingen van de reeks worden nog steeds zeer goed bekeken. Er zijn heel wat fans die graag een nieuw seizoen willen.
 

Jean-Marie Pfaff en Carmen Pfaff waren afgelopen zondag aanwezig bij de opnames van Dancing With The Stars. Ze kwamen supporteren voor hun kleindochter Shania Gooris. Het was verrassend dat ze er waren.

Carmen Pfaff kreeg in 2023 een hersenbloeding. Sindsdien zagen we haar nauwelijks nog op dergelijke evenementen. “Ze doet het vooral voor Shania, want die vroeg het al een paar weken aan haar bobonne,” reageert Jean-Marie bij Het Laatste Nieuws.

"Misschien nog een jaar of twee wachten met een nieuw seizoen van De Pfaffs"
Jean-Marie Pfaff

Hij is in ieder geval blij dat zijn wederhelft toestemde. “Ik ben ook heel gelukkig dat ik ons Carmen nog eens mee naar buiten krijg. Af en toe moet ik haar een beetje pushen.”

Een nieuw seizoen van De Pfaffs leeft ook binnen de familie. Jean-Marie staat er niet weigerachtig tegenover. “Misschien nog een jaar of twee wachten.” Hij zal dan wel Carmen moeten overtuigen. “Ik weet van niets. Dat is trouwens te vermoeiend voor mij,” klinkt het bij haar.