Albert Heijn-klant spaart € 1.700 aan zegels en korting op Efteling: Nu is hij ontslagen

door: STS
Albert Heijn
Afbeelding bron: Shutterstock / PixelBiss

Een man die geregeld boodschappen ging doen bij Albert Heijn en zo heel wat voordelen kon bekomen, is ontslagen geworden. Hij deed die boodschappen namelijk voor zijn werkgever.

De man zijn werk bestond erin om aankopen te doen voor de keuken van het Nederlandse bedrijf waar hij voor werkte. Die boodschappen ging hij doen bij Albert Heijn.

Maar daarvoor gebruikte hij telkens zijn eigen bonuskaart. Dat leverde hem heel wat op: 1.700 euro aan zegels, en korting op een uitstap naar het themapark Efteling. Hij zei hier niets over tegen zijn werkgever en gebruikte de zegels om zijn eigen aankopen mee te bekostigen.

Op staande voet ontslagen

Zijn werkgever ontdekte via de boekhouder wat er gebeurd was en besloot om de werknemer op staande voet te ontslaan. "De werkgever ziet dit als ernstige fraude, waardoor het vertrouwen tussen beide partijen volledig is verbroken", schrijft het Algemeen Dagblad. De ontslagen werknemer trok nog naar de rechtbank, maar kreeg daar ongelijk.

Volg Redactie24 nu op Instagram