‘AC Milan haakt af: Club Brugge vraagt te veel geld voor sterkhouder’

Club Brugge
Afbeelding bron: Photonews

AC Milan heeft zijn interesse in Ardon Jashari van Club Brugge voorlopig op een laag pitje gezet. En daar is de vraagprijs de reden toe.

De Italiaanse topclub was in onderhandeling over een mogelijke transfer van Ardon Jashari, maar de vraagprijs van blauwzwart blijkt een struikelblok. De eerste vraagprijs was 40 miljoen euro.

Club Brugge verlangt minstens 33 miljoen euro voor de Zwitserse middenvelder, zo meldt Calciomercato, terwijl Milan niet verder wil gaan dan 28 miljoen euro.
Jashari, die vorig jaar overkwam van FC Luzern voor 6 miljoen euro, heeft zich in korte tijd opgewerkt tot een sleutelspeler bij Club Brugge.

Zijn marktwaarde is inmiddels gestegen naar 32 miljoen euro, mede dankzij zijn sterke prestaties in de Champions League. Milan zag in hem een ideale versterking voor het middenveld.

Hoewel Jashari nog steeds op de radar staat, lijkt Milan niet bereid om de jackpot te betalen die Club Brugge voor hem vraagt.

Voorlopig blijft Jashari dus gewoon bij Club Brugge, waar hij nog een contract heeft tot 2029. Of er later deze zomer alsnog een doorbraak komt in de onderhandelingen, hangt af van Milans bereidheid om dieper in de buidel te tasten.