Hans Vanaken roept de hulp in van… Roberto Martinez

door: BVDO
Roberto Martinez
Afbeelding bron: Photonews

Hans Vanaken heeft een fikse staat van dienst bij Club Brugge. In die jaren verzamelde hij ook voetbalshirts.

De collectie van Hans Vanaken telt ondertussen meer dan 250 voetbaltruitjes. Daarbij zitten ook de namen van wereldsterren als Lionel Messi en Kylian Mbappé.

Een gedragen shirt van Cristiano Ronaldo ontbreekt voorlopig nog. Voorlopig, want er is aan gewerkt om het te regelen.

“Vanaf het moment dat ik truitjes ben beginnen verzamelen, stond zijn shirt bovenaan mijn verlanglijstje”, vertelt Vanaken aan Het Laatste Nieuws.

Daarvoor roept hij de nodige hulp in. “Het shirt van Cristiano is ondertussen ook wel onderweg, Roberto Martínez is nu bondscoach van Portugal en heeft beloofd om het voor mij opzij te leggen.”