Hein Vanhaezebrouck heeft duidelijke boodschap voor zijn opvolger Wouter Vrancken

Hein Vanhaezebrouck
Afbeelding bron: Photonews

Hein Vanhaezebrouck nam zondag afscheid van KAA Gent. En dat deed de trainer met de nodige stijl.

KAA Gent speelt volgend seizoen in de Conference League. Hein Vanhaezebrouck loodste zijn ploeg voor het tiende jaar op rij naar Europees voetbal door KRC Genk te kloppen.

Hij heeft ook een duidelijke boodschap voor zijn opvolger, Wouter Vrancken. “Ik geef hem een Europees ticket. Het is aan hem om zich te kwalificeren voor de groepsfase en te proberen beter doen dan wij de laatste jaren”, klinkt het in Het Nieuwsblad.

Hij hoopt wel dat Vrancken dan niet moet meemaken wat Vanhaezebrouck zelf meemaakte. “Ik hoop dat hij wel meer middelen krijgt gegund en hem halverwege het seizoen geen belangrijke spelers worden afgepakt. En wie weet zelfs met Nieuwjaar wat versterking krijgt.”

Dat was alleszins het geval toen Vanhaezebrouck met Gent kampioen speelde. Dit seizoen werden de Buffalo’s ook genoemd als titelkandidaat, maar dat kreeg een flinke knauw door alle uitgaande transfers in de wintermercato.