'Racing Genk ziet eerste topper vertrekken en casht miljoenen'

Dimitri de Condé
Afbeelding bron: Photonews

Bij Racing Genk bleef het voorlopig rustig op het vlak van transfers. Daar lijkt nu wel verandering in te komen.

Bij Racing Genk hebben ze er nooit een geheim van gemaakt dat Zakaria El Ouahdi en Tolu Arokodare deze zomer nog zouden vertrekken. Het heeft een tijdje geduurd, maar er lijkt nu toch eindelijk beweging te komen bij de Limburgers. 

Volgens Het Nieuwsblad staat El Ouahdi in de belangstelling van het Duitse Wolfsburg. De Duitse ploeg, die afgelopen winter Andreas Skov Olsen weghaalde bij Club Brugge, zou ook een bedrag willen betalen dat in de buurt komt van zijn marktwaarde van 12 miljoen euro. 

El Ouahdi ligt nog vast tot 2028 bij Racing Genk, dat dus stevig wat geld kan vragen voor de rechtsachter. Hij was vorig seizoen goed voor 8 goals en 2 assists in 40 competitiematchen en speelde ook al 1 interland voor Marokko.

Rafik Belghali van KV Mechelen werd eerder al genoemd als mogelijke vervanger van El Ouahdi bij Racing Genk. De Limburgers zullen echter pas een vervanger halen als El Ouahdi ook effectief vertrekt bij Racing Genk.