Speler spaart zijn kritiek op ontslagen Wouter Vrancken helemaal niet

door: BVDO
Wouter Vrancken
Afbeelding bron: Photonews

KAA Gent boekte tegen RSC Anderlecht zijn eerste zege van 2025. Daarmee lijkt het hoofdstuk Wouter Vrancken helemaal afgesloten.

Wouter Vrancken koos enkele weken geleden om in onderling overleg zijn job als trainer van KAA Gent op te zeggen. Danijel Milicevic volgt hem voorlopig op.

“De beslissing van het bestuur was terecht. Er moest iets gebeuren”, klinkt het bij Stefan Mitrovic in Het Nieuwsblad. Hij spaart zijn oude trainer niet.

“Je voelde dat deze groep meer energie nodig had en nu is er ook meer vertrouwen en discipline, want jonge spelers hebben ook duidelijkheid nodig”, gaat hij verder.

De klik met zijn landgenoot Danijel Milicevic is er helemaal. Er wordt zelfs gedacht om de interimopdracht van de voorlopige trainer definitief te maken.

“Mili kent deze club door en door. Hopelijk kan hij hier lang blijven werken en je merkt dat hij het team naar een hoger niveau tilt en hij geniet het respect van de spelers”, besluit Milicevic.