Zelfs ex-ref geeft het toe: Scheidsrechter maakt er een zootje van in Cercle-STVV
STVV

Het was duidelijk niet de avond van scheidsrechter Nicolas Laforge in het Jan Breydelstadion. Ook ex-scheidsrechter Serge Gumienny is niet mals voor Laforge.
“Hij was rampzalig”, klinkt het meteen in Het Belang van Limburg. De eerste discutabele fase was het tweede heel voor Yamamoto.
“Hij tackelde duidelijk op de bal en tikte dan wel even zijn tegenstander aan, maar wel met een gebogen been. Voor mij was er niets roekeloos aan die tackle. Meer nog, ik vind het niet eens een fout”, gaat Gumienny verder.
In de tweede helft kreeg STVV
En tot slot kreeg Cercle Brugge
Gumienny eindigt dan ook met een heel harde conclusie. “Achteraf kunnen we alleen maar concluderen dat Laforge een rampzalige wedstrijd heeft gefloten. Niet voor de eerste keer in deze play-offs trouwens.”