VTM

Het is zover voor Kim en Paulien uit ‘Blind Getrouwd’: Ze gaan samenwonen

Kim en Paulien
Afbeelding bron: Instagram@paulienhamerlynck

Er is groot nieuws over Paulien en Kim. We kennen hen nog van het recentste seizoen van ‘Blind Getrouwd’. Hun huwelijk overleefde het programma.

Nieuwe grote stap

Paulien en Kim hebben een nieuwe grote stap genomen in hun relatie. Ze maakten het nieuws zelf bekend. Dat deden ze op hun Instagram.

Nieuwe woonst gevonden

Het koppel heeft een huisje gevonden. Hun zoektocht naar een geschikte woning duurde zo’n twee maanden. Ze kochten een huisje in Antwerpse wijk Zurenborg. Dat heeft Het Laatste Nieuws vernomen.

Voor Kim en Paulien is dit een grote stap vooruit. Zo moeten ze niet meer voortdurend pendelen tussen Gent en Schaarbeek. Het gaat hen veel tijd besparen.

Eerder lieten Kim en Paulien al weten dat ze graag samen wilden gaan wonen. Toen al werd duidelijk dat ze allicht naar Antwerpen zouden verhuizen. “Met Antwerpen hebben Paulien en ik allebei geen geschiedenis, maar we hebben er beiden wel vrienden wonen en het ligt mooi centraal tussen Gent, Brussel en Amsterdam”, zei Kim toen.

Nog meer plannen

Het koppel zit trouwens vol plannen. Het volgende dat ze nu willen is een hondje. Binnen de vijf jaar willen ze ook kindjes.