Verrassing van jewelste in finale 'Dancing With The Stars': Tussen deze danspartners bloeit er iets moois

Het is zover: de finale van 'Dancing With The Stars 'Dancing With The Stars ' was voor het eerst op tv op 18 oktober 2018. Acht bekende Vlamingen en hun professionele partners nemen het tegen elkaar op om de beste danskoppels te zijn.
Dancing With The Stars
Na drie maanden zwoegen hebben Francisco Desir Schuster, Shania Gooris Shania Gooris is de dochter van Sam Gooris en Kelly Pfaff. Ze werd bekend door de realityshow 'De Pfaffs'. 'Dancing With The Stars ' was voor het eerst op tv op 18 oktober 2018. Acht bekende Vlamingen en hun professionele partners nemen het tegen elkaar op om de beste danskoppels te zijn.
Shania Gooris
Dancing With The Stars
Ward kreeg van de jury 76 punten, Shania kreeg er 74 en Francisco 73. Vervolgens was het aan de kijkers om te stemmen. Net als juryleden Felix en Mar kozen zij uiteindelijk voor Ward.
Behalve de trofee heeft Ward nóg iets moois overgehouden aan het programma. Hij bekende namelijk dat er iets moois bloeit tussen hem en zijn danspartner Yulia Düll Dursin.
Het is nog erg pril, maar de twee hebben enorm genoten van de tijd die ze samen gespendeerd hebben. "We hebben afgesproken dat we dit na het programma verder gaan onderzoeken", klinkt het.
"Zot wat je met mij hebt gedaan", richtte Ward zich ook tot Yulia. "Je hebt van mij een elegante danser gemaakt. We hebben iets heel speciaals samen beleefd."