Jasper Stuyven doet boekje open over transfer naar Quick-Step: “Nog twee keer contact geweest”

Jasper Stuyven
Jasper Stuyven maakt de overstap naar Soudal Quick-Step, maar dat had eigenlijk al veel vroeger gebeurd kunnen zijn. Zo ging het voor zijn eerste profcontract tussen Trek en Quick-Step.
“Ik had toen zelfs een beter financieel voorstel van Patrick Lefevere
“Ik weet nog dat Patrick nadien een bericht stuurde: ‘Het wiel is rond en het draait.’ Om te zeggen: als het nu niet is, dan later... En kijk, het is twaalf jaar later geworden, maar niet meer met hem aan het roer.”
Stuyven onderhandelde eerder al met Quick-Step
Ook na 2013 waren er onderhandelingen met Lefevere. “Er is nog twee keer contact geweest, bijvoorbeeld toen ik Kuurne-Brussel-Kuurne
Dat deed hij niet om zijn prijs op te drijven. “Mijn makelaars Paul De Geyter en Dries Smets hadden ook een voldoende goede relatie met Patrick om dat niet zo te proberen uitspelen”, besluit Stuyven.