Ploegleider zegt met welk gevoel Visma Lease a Bike uit de Dauphiné komt
Visma Lease a Bike moest de Dauphiné aan Tadej Pogacar laten. Daar kunnen ze mee leven, want enkel de Tour de France De Tour de France is een meerdaagse wielerwedstrijd die voor het grootste deel in Frankrijk wordt gereden.
Tour de France

Visma Lease a Bike beleefde geen eenvoudige Dauphiné afgelopen week, maar toch is ploegleider Grischa Niermann tevreden met de prestaties van zijn ploeg.
“Ik heb deze week een sterk Team Visma Lease a Bike gezien”, vertelt hij op de website van het team. “Jonas was telkens de beste achter Pogacar en wordt tweede in het algemeen klassement. Ook Matteo eindigt goed, op de zesde plaats. Daarnaast winnen we het ploegenklassement. Meer zat er helaas niet in.”
Uiteraard had Niermann de Dauphiné graag gewonnen, maar hij is vooral tevreden met waar de ploeg ondertussen al staat richting Tour de France De Tour de France is een meerdaagse wielerwedstrijd die voor het grootste deel in Frankrijk wordt gereden.
Tour de France

“Er is nog wat werk aan de winkel, maar dat was ook ingecalculeerd”, klinkt het nog. Er resten de ploeg en Jonas Vingegaard nog drie weken om helemaal klaar te zijn.