Herman Brusselmans over zijn vriendin Lena: “Had ze met dat gezegd, dan zouden mijn knipperlichten flikkeren”

Herman Brusselmans Herman Brusselmans is een Belgisch schrijver, dichter en columnist. Hij brak door met de roman, 'De man die werk vond'. , full_html
Herman Brusselmans
“Een intellectueel die houdt van Bach met een Motörhead-fan, dat wordt moeilijk. Zelf hou ik ook altijd de praktische kant in de gaten. Je mag verliefd zijn en geweldige seks hebben, op een bepaald moment zal iemand de vuilniszakken buiten moeten zetten. Of wc-papier moeten kopen en de boodschappen doen.”
Klik
En welke klik heeft hij dan met zijn huidige vriendin Lena? “Dat is moeilijk te definiëren. De aantrekking was er van bij het begin. Je stelt een paar initiële vragen zoals 'wie ben jij?' en vrij snel stel je vast dat je die persoon die je net ontmoet hebt alleen maar beter wilt leren kennen.”
“Zoals ik daarnet aangaf, verlies ik daarbij de praktische kant niet uit het oog. Als Lena me bij onze eerste ontmoeting vertelde dat ze in Brussel woonde, ging er meteen een knipperlicht flikkeren. Dan vraag ik me af of de afstand Gent-Brussel wel te overbruggen valt."