Tanja Dexters geeft de échte reden van haar relatiebreuk: “Toen was alles kapot”

Tanja Dexters
Afbeelding bron: Photonews

Tanja Dexters pakt uit met een eigen realityreeks. Die kreeg de titel ‘Drama heeft een voornaam’. De reeks is te bekijken op Streamz.
 

Veel roddels

Tanja Dexters was te gast bij radiozender Joe. Ze vertelde daar over wat er de voorbije jaren allemaal gebeurd is in haar leven. Ze zegt dat er veel geroddeld wordt over haar.

Gevecht in Marbella

De blondine komt ook terug op het gevecht dat ze had in Marbella. “Ik werd aangevallen door mensen die onder invloed waren en die dachten dat ze de grote Jan van de haven waren. Ik zag er waarschijnlijk te mooi uit, en daar konden ze niet tegen.”

Fouten gemaakt

Tanja beseft wel dat ze in haar leven fouten gemaakt heeft. “Ik heb ongelukkige dingen gedaan en foute keuzes gemaakt, maar ik was echt heel ongelukkig. Ik was tien jaar samen met iemand en we hadden een mooie relatie. Toen ging mijn ex-man vreemd en was alles kapot.”

Ze zegt ook dat ze daardoor bijna in een soort van depressie is gevallen. Tanja is dan beginnen feesten om te vergeten. “De volgende dag wakker worden en weer domme dingen doen. Ik kan niet genoeg uitdrukken hoe diep ik ben gegaan. Maar ik wil zeker niet het slachtoffer uithangen.”