Het is zover! Liese Luwel uit Big Brother verwelkomt zoontje
Het grote moment is eindelijk aangebroken: Big Brother Big Brother NLBE is een Nederlandstalig seizoen van het televisieprogramma ‘Big Brother’ dat ontwikkeld werd door John de Mol. Liese Luwel heeft deelgenomen aan 'Big Brother 2021'. Luwel is afkomstig uit Halen.
Big Brother

Liese Luwel

Op de foto die ze deelt, is te zien hoe Liese in het Jessa Ziekenhuis ligt met haar pasgeboren baby in haar armen. Met één woord kondigt ze het prachtige nieuws aan: “Naïm”. Haar zoontje kwam twee dagen eerder, op 14 november, ter wereld.
De felicitaties stromen meteen binnen. En nog een leuk detail: Naïm heeft een bekende peter, niemand minder dan ex-Big Brother Big Brother NLBE is een Nederlandstalig seizoen van het televisieprogramma ‘Big Brother’ dat ontwikkeld werd door John de Mol.
Big Brother

“Ik zal er altijd voor je zijn. Om je te laten lachen, om met je op avontuur te gaan en om herinneringen te maken die je nooit zal vergeten.”
Ook andere mede-deelnemers als Salar, Kitty, Nick en heel wat andere bekende en onbekende volgers sturen het koppel massaal gelukswensen toe. Een warm moment voor Liese, Souf en hun kleine Naïm. Wij wensen hen uiteraard een prachtige tijd met hun zoontje.