Politieachtervolging loopt volledig uit de hand: Auto gaat spectaculair overkop
Een spectaculaire achtervolging op de R4 richting Gent is zondagavond uitgemond in een zwaar verkeersongeval waarbij een politiewagen overkop ging. Twee agenten raakten lichtgewond.
De achtervolging begon zondagavond iets na 19 uur op de E34. “De achtervolging door de collega’s van de wegpolitie startte op de E34”, bevestigt de politiezone Assenede-Evergem in Het Laatste Nieuws.
“De verdachte reed door richting de R4. Ter hoogte van Ertvelde raakten de voertuigen van de verdachte en van de wegpolitie elkaar.”
Door de botsing belandde de politiewagen tegen de middenberm en sloeg vervolgens overkop. De agenten raakten lichtgewond en werden ter plaatse verzorgd. De verdachte kwam er zonder verwondingen vanaf.
Omwille van het ongeval werd de R4 richting Gent volledig afgesloten voor het verkeer. Rond 20.45 uur werd de rijbaan opnieuw vrijgegeven. De politie geeft voorlopig nog geen informatie over de aanleiding van de achtervolging.