Nieuwe zorgen voor Besnik Hasi bij RSC Anderlecht

door: BVDO
Besnik Hasi
Afbeelding bron: Photonews

Bij RSC Anderlecht blijft het lijstje met afwezigen groot. Dat is ook deze week niet anders voor trainer Besnik Hasi.

Bij RSC Anderlecht staan alle ogen op zondag gericht. Dan staat de bekerfinale tegen Club Brugge op de agenda, maar donderdag is er ook nog een duel met Royal Antwerp FC.

Daarin kan Hasi geen beroep doen op Thorgan Hazard. “Hazard heeft nog wat last na de wedstrijd op Gent (waar hij met krampen werd gewisseld, red.) en krijgt rust”, vertelt Hasi aan Het Laatste Nieuws.

Hasi had gehoopt om Killian Sardella tijdens de bekerfinale te kunnen inzetten, maar dat zal niet meer lukken. “Killian Sardella komt dit seizoen niet meer in actie, hij moet onder het mes.”

Midden maart moest hij op training de strijd staken na een scheur in de quadriceps. “Hij heeft er alles aan gedaan, maar het heeft niet mogen zijn”, besluit Hasi.

Zo werd er ook een pak tijd verloren weliswaar. Wanneer Sardella geopereerd wordt en hoe lang hij afwezig zal zijn zal de club later laten weten.