Standard slaat nieuwe weg in: Nieuwe eigenaar en kapitaalsinjectie moeten Waalse club opnieuw naar de top brengen

Standard Luik
Sinds begin april lag er al een akkoord op tafel tussen Angelini en A-Cap. A-Cap, een Amerikaanse levensverzekeraar, nam Standard vorig jaar over na de financiële problemen bij de vorige eigenaar, 777 Partners.
De extra 28,7 miljoen euro is volgens de club van groot belang. “Een essentiële stap om het akkoord tussen aandeelhouders te finaliseren, aangezien ze de club bevrijdt van alle schulden bij de voormalige aandeelhouder", zegt Standard.
Angelini is tevreden dat de deal nu volledig rond is. “Deze operatie is niet alleen een financiële ommekeer, maar ook een belofte voor de toekomst", zegt hij.
Met het extra kapitaal kan de club opnieuw vooruitkijken. “Ze stelt ons in staat om met vertrouwen de volgende stappen in de ontwikkeling van Standard de Liège te zetten. De weg ligt open voor een ambitieus project, gedragen door passie, discipline en prestaties.”