VTM

Is Charlotte uit ‘Mijn Restaurant’ zwanger?

Mijn Restaurant - Charlotte - Aristide
Afbeelding bron: VTM

Charlotte won samen met haar verloofde Aristide het recentste seizoen van ‘Mijn Restaurant’. Hun restaurant Lucien werd door jury en publiek als beste beoordeeld. Sindsdien staan ze volop in de belangstelling en dat brengt ook geruchten met zich mee.

Dromen van Lucien 2.0

Charlotte bevestigt dat er nog wat hangende is. “We hebben nog altijd het plan om een Lucien 2.0 op te starten,” legt ze uit. “We zijn daar volop mee bezig en doen ons best om het zo snel mogelijk klaar te krijgen.”

Er circuleert ondertussen een hardnekkig gerucht dat het koppel al een nieuw pand zou hebben vastgelegd, maar dat klopt niet. “Er gaat een gerucht de ronde dat wij al een pand hebben, maar dat is niet zo. We zijn nog volop aan het zoeken,” klinkt het. Wel benadrukt Charlotte dat het slechts een kwestie van tijd is. “Het komt in orde.”

Tijdelijk alternatief in afwachting van restaurant

Omdat de opening van hun nieuwe zaak nog even op zich laat wachten, zitten Charlotte en Aristide niet stil. Ze zijn gestart met een homecookingconcept om hun passie voor koken te blijven delen. Wie interesse heeft, kan hen bereiken via info@restaurantlucien.be. Charlotte benadrukt wel dat contact enkel via e-mail verloopt. “Het wordt anders wat veel.”

Lees ook: Aristide uit ‘Mijn Restaurant’ deelt een boodschap die recht naar het hart gaat

Geruchten meteen van tafel geveegd

Met de groeiende aandacht kwamen ook persoonlijke vragen en speculaties. Charlotte kiest ervoor daar meteen duidelijk over te zijn. “En nee, ik ben niet zwanger,” zegt ze zonder omwegen. Daarmee maakt ze komaf met de verhalen die de ronde doen.