VTM bevestigt terugkeer van talentenjacht
Deze zomer zit er muziek in je televisie. Er is een nieuw seizoen van ‘Zomerhit De ‘Radio 2 Zomerhit’ is een liedjesevenement dat jaarlijks georganiseerd wordt. Het vond voor het eerst plaats in 1973. Tien Om Te Zien is een muziekprogramma. Het werd vroeger opgenomen op de Zeedijk van Blankenberge.
Zomerhit

Tien Om Te Zien

Bij VTM
In het programma krijgen zangers en zangeressen die eerder deelnamen aan een talentenjacht op VTM Koen Wauters is een Vlaamse zanger. We kennen hem allemaal van Clouseau. Hij is ook geregeld te zien op tv. Julie Van den Steen is een Vlaamse presentatrice. Ze heeft lang voor MNM gewerkt. Momenteel werkt ze voor VTM.
Koen Wauters

Julie Van den Steen

De vorige editie werd gewonnen door Marjolein Acke, bekend van Belgium’s Got Talent, die zich overtuigend naar de overwinning zong.
Tien opnamedagen, maar nog veel vragen
Voor het nieuwe seizoen zijn alvast tien opnamedagen gepland in Sint-Niklaas. Een exacte uitzenddatum is er nog niet. En ook over de rest van het format blijven nog wat vraagtekens hangen.
Of het duo Koen en Julie opnieuw presenteert, en of juryleden zoals Karen Damen Karen Damen is een zangeres en presentatrice. Ze is bekend van de vroeger K3. Tegenwoordig speelt ze mee in 'Familie'. Aaron Blommaert is een Vlaamse zanger en acteur. Hij vertolkt momenteel de rol van Raven in 'Familie'. Stan Van Samang is een acteur en zanger. Hij heeft meegespeeld in o.a. 'Vermist' en 'Zie mij graag'. Hij heeft in 2015 meegedaan aan 'Liefde Voor Muziek'.
Karen Damen

Aaron Blommaert

Stan Van Samang
