Bart Kaëll zegt Koen Wauters waar het op staat:” Hij wist het goed genoeg”
VTM

In de jaren ‘90 was Clouseau Clouseau is een Belgische popgroep. De leden zijn de broers Koen Wauters en Kris Wauters. Tien Om Te Zien is een muziekprogramma. Het werd vroeger opgenomen op de Zeedijk van Blankenberge.
Clouseau

Tien Om Te Zien

Ingeborg Ingeborg Sergeant is een Belgische zangeres en voormalig televisiepresentatrice. Ze is jurylid in 'K2 Zoekt K3'. Koen Wauters is een Vlaamse zanger. We kennen hem allemaal van Clouseau. Hij is ook geregeld te zien op tv.
Ingeborg

Koen Wauters

Bart Kaëll Bart Kaëll is een Vlaamse zanger. Zijn bekendste liedje is 'Mooi Weer Vandaag'. Hij heeft ook nog verschillende programma's op tv gepresenteerd. Tien Om Te Zien is een muziekprogramma. Het werd vroeger opgenomen op de Zeedijk van Blankenberge. Koen Wauters is een Vlaamse zanger. We kennen hem allemaal van Clouseau. Hij is ook geregeld te zien op tv.
Bart Kaëll

Tien Om Te Zien

Koen Wauters
