Lisa, de zus van Metejoor, doet opvallende onthulling over haar gezondheid: “Die ziekte heb ik en is niet te genezen”

Na haar broer heeft nu ook Lisa Lisa is een telenovelle die uitgezonden wordt op VTM. De telenovelle gaat over Lisa die heel verlegen is en droomt van een carrière in de reclamewereld.
Lisa
Lisa Lisa is een telenovelle die uitgezonden wordt op VTM. De telenovelle gaat over Lisa die heel verlegen is en droomt van een carrière in de reclamewereld. Metejoor is een Vlaamse zanger. Een van zijn bekendste liedjes is '1 Op Een Miljoen'. Eind 2021 nam hij deel aan het programma ‘Dancing With The Stars’.
Lisa
Metejoor
“De problemen met mijn gezondheid zullen nooit achter de rug zijn. Ik heb de ziekte van Crohn, maar ook nog andere auto-imuunziektes die helaas niet te genezen zijn.”
“Dat is soms pittig, maar ik heb een sterk doktersteam rondom mij en met de nodige medicatie kan ik zijn wie ik wil zijn, zonder al te veel zorgen."
Lisa Lisa is een telenovelle die uitgezonden wordt op VTM. De telenovelle gaat over Lisa die heel verlegen is en droomt van een carrière in de reclamewereld.
Lisa