RSC Anderlecht zit volgens Hein Vanhaezebrouck met een nieuw probleem

David Hubert
Afbeelding bron: Photonews

RSC Anderlecht verloor de topper tegen Club Brugge met 2-1. Al geeft die uitslag niet het beeld van de wedstrijd weer.

Club Brugge was meer dan dominant in het duel tegen RSC Anderlecht, al vertaalde zich dat niet in een ruime overwinning. Meer zelfs, het had evengoed 2-2 kunnen zijn.

David Hubert zei achteraf dat zijn ploeg niet fris zat en dat dit te maken had met het Europese duel. Ook Hein Vanhaezebrouck zag dat, al heeft Anderlecht volgens hem een nieuw probleem.

“Ik durf ook te denken dat er een mentaal probleem is”, vertelt hij aan Het Nieuwsblad. “Dat sommigen niet om kunnen met de druk van grote matchen.”

Vijf maand geleden kon Anderlecht de titel pakken als het won van Club Brugge. Toen lag de schuld bij Brian Riemer volgens iedereen, maar die is al eventjes weg. De spelers moeten volgens Vanhaezebrouck dringend naar zichzelf kijken.