VTM

Aster Nzeyimana en Lize Feryn delen geweldig bericht voor alle fans van de Robots: "Kippenvel"

door: LHX
Lize Feryn en Aster Nzeyimana als Robots in 'The Masked Singer'
Afbeelding bron: VTM

Vorig jaar waren de Robots een van de meest geliefde figuren in 'The Masked Singer'. Aster Nzeyimana en Lize Feryn zijn die periode nog lang niet vergeten, zo blijkt.

Aster Nzeyimana en Lize Feryn, alias Robots, ontroerden alle kijkers van 'The Masked Singer' met hun prachtige versie van 'City Of Stars'. Nu deelt Aster een video waarin we hen het nummer nog eens kunnen horen zingen.

Hij en Lize vierden vrijdagavond immers Lizes dertigste verjaardag met een flinke portie karaoke. "Allerlaatste uurtjes met mijn twintiger", schrijft Aster bij de video. "Gelukkig blijven robots eeuwig jong."

Zijn volgers vinden het super om hem en Lize nog eens te zien zingen. "Oh zo mooi!", klinkt het overal in de reacties. "Te geweldig!" "Zalig!" "Kippenvel."