Brecht De Geyter uit ‘Blind Getrouwd’ wimpelt verrassend voorstel van Ingeborg af: dit is er aan de hand

In april raakte het nieuws bekend dat Brecht De Geyter Brecht De Geyter nam in 2022 deel aan 'Blind Getrouwd'. Hij is leerkracht biologie en Engels en reisbegeleider. Dziubi Steenbergen nam in 2022 deel aan 'Blind Getrouwd'. Hij is senior research manager. In ‘Blind Getrouwd’ worden vrijgezellen door experten gematcht, waarna ze trouwen.
Brecht De Geyter
Dziubi Steenbergen
Blind Getrouwd
De twee namen een vliegende start in het laatste seizoen van het populaire VTM
Het koppel haalde alles uit de kast om hun huwelijk alsnog staande te houden. “We hebben keihard ons best gedaan en kunnen onszelf niets verwijten, maar elkaar loslaten is soms de beste oplossing”, gaat het verder. “Van ruzie is er absoluut geen sprake.”
Wie het ook erg jammer vindt, is presentatrice Ingeborg Ingeborg Sergeant is een Belgische zangeres en voormalig televisiepresentatrice. Ze is jurylid in 'K2 Zoekt K3'.
Ingeborg