Kathleen Aerts reageert terughoudend op opmerkelijk verzoek: “Vind ik onrespectvol”

In ‘Villa Zuid-Afrika 'Villa Zuid-Afrika' is een Vlaams televisieprogramma waarin Kathleen Aerts samen met haar man en kinderen op zoek gaat naar een guesthouse in Zuid-Afrika. K3 is een meidengroep die liedjes voor kinderen zingt. K3 is opgericht in 1998. Sinds 2016 is er een volledig nieuwe bezetting van de meidengroep. Kathleen Aerts is een zangeres, actrice en presentatrice. Ze is lang lid geweest van de meidengroep K3. Momenteel woont Aerts in Zuid-Afrika.
Villa Zuid-Afrika
K3
Kathleen Aerts
Tijdens een fotoshoot aan het zwembad in ‘Villa Zuid-Afrika 'Villa Zuid-Afrika' is een Vlaams televisieprogramma waarin Kathleen Aerts samen met haar man en kinderen op zoek gaat naar een guesthouse in Zuid-Afrika. Kathleen Aerts is een zangeres, actrice en presentatrice. Ze is lang lid geweest van de meidengroep K3. Momenteel woont Aerts in Zuid-Afrika. K3 is een meidengroep die liedjes voor kinderen zingt. K3 is opgericht in 1998. Sinds 2016 is er een volledig nieuwe bezetting van de meidengroep.
Villa Zuid-Afrika
Kathleen Aerts
K3
Die nodigden haar namelijk uit voor een fotoshoot, maar daar had Kathleen weinig interesse in. “Ik denk dat andere vrouwen daar toch iets meer geschikt voor zijn”, zegt ze. Daar is haar man Steven het niet mee eens. “Nee gij! Dat had je goed gedaan”, vindt hij.
Maar Kathleen houdt voet bij stuk. “Ik vind dat onrespectvol”, zegt ze. “Ik ben tien jaar lang het voorbeeldige K3 K3 is een meidengroep die liedjes voor kinderen zingt. K3 is opgericht in 1998. Sinds 2016 is er een volledig nieuwe bezetting van de meidengroep.
K3