Lefevere zet eigen renner een hak: “Hij dacht dat Remco zou weggaan”

Patrick Lefevere
Afbeelding bron: Photonews

Remco Evenepoel werd de voorbije weken en maanden steeds weer gelinkt aan een vertrek bij Soudal-QuickStep. Maar daar was uiteindelijk niks van aan.

Eén van zijn ploegmaten keek, omdat Evenepoel mogelijk zou vertrekken, wat de kat uit de boom. Maar Patrick Lefevere vulde ondertussen de ploeg op, waardoor er plots geen plaats meer was voor Gianni Moscon.

De Italiaan heeft ondertussen getekend bij Red Bull-BORA-hansgrohe, de ploeg waaraan Remco Evenepoel gelinkt werd de voorbije maanden.

“Geen Moscon meer”, zegt Patrick Lefevere aan Daniel Benson van Cyclingnews, GCN en VeloNews. “De Tour was goed, maar hij wilde niet tekenen en met al die geruchten rond Remco wilde hij wachten.”

Uiteindelijk was er geen plek meer voor hem. “Ik denk dat hij dacht dat Remco ging vertrekken. Dat is Moscons beslissing, hij is geen klein kind. Soms gebeuren er zulke dingen.”