Schitterend wat Hugo doet bij laatste opname van ‘Tien Om Te Zien’ voor zijn overleden echtgenote Nicole

Hugo zien we ook in de laatste aflevering van ‘Tien Om Te Zien Tien Om Te Zien is een muziekprogramma. Het werd vroeger opgenomen op de Zeedijk van Blankenberge.
Tien Om Te Zien
Hugo heeft al moeilijke maanden achter de rug. Vorig jaar verloor hij zijn echtgenote Nicole na een val van de trap.
Het is voor Hugo niet makkelijk om alleen op het podium te staan zonder Nicole. Het lukt hem intussen steeds beter.
Op die laatste opnamedag van ‘Tien Om Te Zien Tien Om Te Zien is een muziekprogramma. Het werd vroeger opgenomen op de Zeedijk van Blankenberge.
Tien Om Te Zien
“Nicole is sowieso altijd bij mij”, licht Hugo toe in Dag Allemaal. “Maar voor de laatste opnamedag van ‘Tien Om Te Zien Tien Om Te Zien is een muziekprogramma. Het werd vroeger opgenomen op de Zeedijk van Blankenberge.
Tien Om Te Zien