Kijkers reageren massaal op ‘Dagelijkse Kost’: “Jeroen Meus overdrijft”
In de aflevering van maandag van ‘Dagelijkse Kost’ maakte Jeroen Meus Jeroen Meus is kok. Zijn bekendste programma is 'Dagelijkse kost' op één. Hij heeft ook verschillende kookboeken uitgebracht.
Jeroen Meus

“Twee kilo gehakt voor vier personen?”
De aanleiding voor de discussie was de hoeveelheid ingrediënten die Jeroen gebruikte. In het recept ging maar liefst twee kilogram gehakt voor vier personen, iets wat veel kijkers overdreven vonden. “Is dat een grap? Dat is toch veel te veel,” klonk het op sociale media.
Anderen hadden het dan weer over de fles wijn die Jeroen in de saus goot. “Een ganse fles wijn in het eten, dat kan je dan niet meer aan je kinderen geven,” klonk het kritisch. Toch waren er ook heel wat fans die zijn recept zonder aarzelen wilden uitproberen.
Gemengde reacties na het proeven
Een aantal kijkers probeerden de saus thuis uit en kwamen tot uiteenlopende conclusies. “Heb ze exact nagemaakt, maar nee. Wij kiezen toch voor de homemade spaghetti,” schreef iemand. Anderen waren dan weer laaiend enthousiast. “Net klaargemaakt. Het was heel lekker,” klonk het. “Dit is een spaghettisaus zoals die hoort te zijn: heel veel smaak en makkelijk te bereiden.”
Recept dat blijft beroeren
Dat een eenvoudige spaghettisaus tot zoveel reacties leidt, bewijst opnieuw hoe populair ‘Dagelijkse Kost’ blijft. Jeroen Meus Jeroen Meus is kok. Zijn bekendste programma is 'Dagelijkse kost' op één. Hij heeft ook verschillende kookboeken uitgebracht.
Jeroen Meus
