Opvallende verandering in 'Dagelijkse kost': "Geweldig"
Op 1 september begint een nieuw seizoen van 'Dagelijkse kost'. Dat ziet er iets anders uit dan we gewend zijn.
"'Dagelijkse kost' is bijna terug", klinkt het op de Instagrampagina van het programma. "En we hebben een nieuwe generiek! Jullie als trouwe kijkers krijgen ze speciaal al in avant-première te zien!"
In de video in kwestie ligt de nadruk duidelijk op de kwaliteitsproducten waar Jeroen Meus Jeroen Meus is kok. Zijn bekendste programma is 'Dagelijkse kost' op één. Hij heeft ook verschillende kookboeken uitgebracht.
Jeroen Meus

"Geweldig", vinden de fans. "Heel mooi." "Prachtig! Als de afleveringen van hetzelfde niveau zijn... Nou nou!"
Het is ook duidelijk dat veel mensen al zitten te popelen om Jeroen weer elke dag op het scherm te zien. "Blij dat het bijna terug is", klinkt het immers. "Ik kan niet wachten." "Ik kijk ernaar uit om je weer elke dag bezig te zien."