Er is slecht nieuws over Jens Dendoncker: Hulpdiensten kwamen ter plaatse

Afbeelding bron: VTM

Er is geen goed nieuws over Jens Dendoncker. De presentator van ‘The Masked Singer’ moest een optreden annuleren.

Jens Dendoncker moest vrijdagavond optreden in het cultureel centrum De Steenhoven in Herzele, maar dat optreden werd op het laatste moment geannuleerd. De populaire comedian stond daar twee avonden geprogrammeerd. Donderdag liep alles nog volgens plan, maar vrijdagavond liep het helaas anders.

Volgens Het Laatste Nieuws kreeg Jens vlak voor de voorstelling opnieuw een epilepsieaanval. De hulpdiensten kwamen meteen ter plaatse. Gelukkig hoefde Jens niet naar het ziekenhuis te worden overgebracht, maar optreden zat er op dat moment uiteraard niet meer in.

Jens Dendoncker moest optreden annuleren na epilepsie-aanval

De gezondheid van Jens Dendoncker blijft een aandachtspunt. Hij sprak eerder al openhartig over zijn strijd met epilepsie, en het blijft duidelijk dat het zijn carrière soms onvoorspelbaar beïnvloedt. De veiligheid komt daarbij altijd op de eerste plaats.

Intussen lijkt alles weer de goede richting uit te gaan. De organisatie is al in overleg om een nieuwe datum vast te leggen, zodat het publiek van Herzele binnenkort alsnog van zijn voorstelling kan genieten.