Jean-Marie Pfaff snoeihard: “Ongelofelijk vals en smerig”

Jean-Marie Pfaff Jean-Marie Pfaff is een voormalige Belgische voetbalkeeper. Hij heeft drie dochters, waaronder Kelly Pfaff.
Jean-Marie Pfaff
Het jaar 2023 zal door Jean-Marie Pfaff Jean-Marie Pfaff is een voormalige Belgische voetbalkeeper. Hij heeft drie dochters, waaronder Kelly Pfaff.
Jean-Marie Pfaff
Het gebeurde toen Carmen net thuis was van zeven weken te verblijven in een revalidatiecentrum. In Story blikt Jean-Marie terug op die overval.
"Ze was amper thuis en toen gebeurde die valse, smerige overval. Ongelooflijk dat ze een kwetsbare vrouw zo durven toe te takelen.”
“En dat ze de juwelen van onze ouders hebben meegenomen. Allemaal erfstukken met emotionele waarde die later voor onze kinderen en kleinkinderen waren."
Dit heftige jaar laat ongetwijfeld zijn sporen na bij Jean-Marie en Carmen, maar ze blijven positief en zijn dankbaar voor alle steun die ze krijgen.
Hun liefde en vastberadenheid sterker zijn dan welke tegenslag dan ook, en dat ze samen de kracht hebben om door te gaan en het leven te omarmen, hoe moeilijk dat soms ook lijkt.