Celine Van Ouytsel springt in de bres na heisa rond Miss-kandidate Lennie

Er is deze week al heel wat geschreven over Lennie Blokmans. Ze neemt als eerste transvrouw deel aan de verkiezing van Miss-België.
Transvrouw Lennie Blokmans werd deze week overspoeld met haatreacties.De opmerkingen die Lennie naar haar hoofd geslingerd krijgt zijn schokkend.
“Ik hoop dat ze transgenders zoals jou één voor één de tyfus inslaan en levend verbranden. Je bent en blijft een man”, stond er te lezen in het bericht dat Lennie toegestuurd kreeg.", vertelde ze onder andere aan Het Laatste Nieuws.
Radiozender MNM vroeg ook een reactie aan Celine Van Ouytsel Celine Van Ouytsel is een Belgische juriste. Ze werd in 2020 verkozen tot Miss België.
Celine Van Ouytsel
"Ik vind dat niet zo speciaal, omdat ik dat niet meer dan normaal vind", zegt Celine. "Ik denk dat ze ook andere meisjes geïnspireerd heeft."
"Rond een missverkiezing hangen sowieso vooroordelen. Volgens mij mocht dat ook wel wat opgefrist worden. Dit is meer dan welkom", besluit ze.