Ex-manager furieus over Astrid Coppens: “Zo maakte ze me kapot”

De afgelopen jaren kende Astrid Coppens Astrid Coppens is een model en actrice. We kennen haar o.a. van 'Astrid in Wonderland'. Ze heeft ook in heel wat bekende modebladen gestaan.
Astrid Coppens
Zo verscheen ze in een rechtszaak tegen haar ex-manager Dany Peleman. Hij stond vroeger bekend als ‘de koning van de babes’ toen hij manager was onder anderen Ann Van Elsen Ann Van Elsen is een Vlaams model en presentatrice. In 2020 heeft ze een boek uitgebracht, Blend. Lesley-Ann Poppe is een model en een televisiepersoonlijkheid. Ze werd bekend door haar deelname aan 'Komen Eten'. Ze heeft ook vijf boeken uitgebracht. Tanja Dexters is een model, presentatrice en zangeres. In 1998 werd ze verkozen tot Miss België. Ze heeft ook meegedaan aan 'Sterren Op Het Ijs'.
Ann Van Elsen
Lesley-Ann Poppe
Tanja Dexters
Dany Peleman werd door de rechter schuldig bevonden aan valsheid in geschrifte en gebruik ervan. Hij vervalste de bedragen in de contracten van Astrid en keerde zichzelf royale commissies uit.
“Astrid had gewoon geld nodig, en heeft mij dan maar geviseerd. Geholpen door haar vader, die als advocaat en plaatsvervangend rechter héél veel invloed blijkt te hebben”, vertelt Dany Peleman aan Dag Allemaal.
En hij gaat nog verder: “Alles is gebaseerd op leugens, Astrid heeft me gewoon kapot willen maken. Voila, ze is in haar opzet geslaagd. Zowel zakelijk als privé ben ik compleet onderuitgehaald”, aldus Dany Peleman.