PS wil geen btw-verlaging maar energiecheque voor gezinnen uit de middenklasse

De Waalse socialisten ijveren voor een energiecheque van 200 euro voor alle gezinnen uit de middenklasse.
Nu de energieprijzen historisch hoog zijn stelt de Waalse PS voor om gezinnen uit de middenklasse een energiecheque van 200 euro te geven. Eerder werden ook al voor de armste gezinnen maatregelen getroffen.
Dat liet voorzitter Paul Magnette Paul Magnette is een bekende Belgische politicus en huidige partijvoorzitter van PS.
Paul Magnette
Woensdag liet minister van Financiën Vincent Van Peteghem Vincent Van Peteghem is politicus bij de partij CD&V en huidige minister van Financiën.
Vincent Van Peteghem
De PS wil geen tijdelijke btw-verlaging, omdat de rijkste gezinnen er het meest van zullen profiteren. “De 10 of 20% rijkste gezinnen hebben deze hulp niet per se nodig”, sluit Magnette af.