Klant maakt zich boos op Aldi: "Ik noem zoiets boerenbedrog!"

Een klant van supermarktketen Aldi heeft zich boos gemaakt. De vrouw vindt dat aanbiedingen te snel uitverkocht zijn.
Aldi postte een bericht op Facebook en Jeanine uit Deurne reageerde daarop: "Alleen spijtig dat sommige aanbiedingen al verkocht zijn voor ze in de rekken liggen."
"Ik heb het ooit meegemaakt. De varkenswangetjes waren niet voorradig, de hele bestelling werd opgekocht toen ze binnenkwam, volgens de winkelbediende. Wel, ik noem zoiets boerenbedrog. Aldi lijkt soms meer op Makro en er wordt ongelofelijk gehamsterd door nachtwinkels."
De klantendienst van Aldi reageerde: "Jammer om te lezen dat je soms een aanbieding niet kan aankopen omdat deze te vlug uitverkoopt. Aldi heeft geen beleid tegen het kopen van grote hoeveelheden. Ook adverteren we steeds dat op = op."
"We kunnen je dus enkel aanraden om zo vroeg mogelijk naar de winkel te gaan op de dag van aanbieding."