‘Antwerp en Club Brugge in de clinch met elkaar voor transfertarget’

Bosuil Royal Antwerp FC
Afbeelding bron: Photonews

De wintermercato is helemaal geopend in ons land. De clubs komen elkaar ook op de transfermarkt meer dan eens tegen.

Royal Antwerp FC toont de nodige interesse in Mauricio Benitez, een 20-jarige middenvelder van de Argentijnse topclub Boca Juniors.

The Great Old zou de speler willen lenen, maar krijgt nu ook concurrentie van Club Brugge. Ook zij tonen interesse in Benitez, zo schrijft de Turkse transferjournalist Ekrem Konur.

Antwerp haalde in het verleden al Costa bij de Argentijnse club, waardoor ze mogelijk een streepje voor hebben in het sluiten van een deal.

Of Club Brugge een definitieve transfer wil, of ook kiest voor een uitleenbeurt, is niet meteen duidelijk. De speler en de club willen alvast meewerken aan elke deal.