Dit zijn de finalisten van ‘The Voice van Vlaanderen’ (en deze coaches blijven alleen achter)

De finalisten van ‘The Voice ‘The Voice van Vlaanderen’ is een talentenjacht die uitgezonden wordt op VTM. An Lemmens doet de presentatie samen met Sean Dhondt die backstage presenteert.
The Voice
De halve finale van ‘The Voice ‘The Voice van Vlaanderen’ is een talentenjacht die uitgezonden wordt op VTM. An Lemmens doet de presentatie samen met Sean Dhondt die backstage presenteert.
The Voice
Het publiek koos uiteindelijk voor Joke (team Koen), Simon (team Natalia Natalia is een zangeres. Haar carrière begon bij het winnen van Idool 2003. Ze heeft ook gezeteld als jurylid in 'The Voice' en 'The Voice Kids'. , full_html Natalia is een zangeres. Haar carrière begon bij het winnen van Idool 2003. Ze heeft ook gezeteld als jurylid in 'The Voice' en 'The Voice Kids'. , full_html
Natalia
Natalia
Dat betekent dat er twee coaches zijn die zonder kandidaten de finale in gaan: Tourist LeMC Tourist LeMC is een Belgische hiphop- en kleinkunstartiest. Een van zijn bekendste liedjes is Horizon. Hij was al te zien als coach in 'The Voice van Vlaanderen'. Tesoro is een Vlaamse zangeres. Ze heeft ook eventjes meegedaan in 'Familie'. In 2016 nam ze deel aan Eurosong. , full_html
Tourist LeMC
Laura Tesoro