Evenepoel doet eerste boekje open over co-kopman Lipowitz
Remco Evenepoel
Co-kopmanschap in de Tour de France
Tour de France
De Tour de France is een meerdaagse wielerwedstrijd die voor het grootste deel in Frankrijk wordt gereden.
Lees meer
Tour de France
De Tour de France is een meerdaagse wielerwedstrijd die voor het grootste deel in Frankrijk wordt gereden.

Remco Evenepoel De Tour de France is een meerdaagse wielerwedstrijd die voor het grootste deel in Frankrijk wordt gereden.
Tour de France

“We moeten het tactisch nog bespreken. Bepaalde ritten liggen mij beter dan hem en omgekeerd. Ik moet het meer hebben van het explosievere werk - de eerste en laatste etappe, bij voorbeeld. De aankomsten op Vallter en Coll de Pal zijn dan weer op Florians maat”, klinkt het bij Evenepoel aan Het Laatste Nieuws.
Ander karakter
In de Ronde van Catalonië willen de twee volgens onze landgenoot deze week wat meer op elkaar ingespeeld raken, maar op de stage liep het alvast vlot.
“In de twee weken dat hij er was, trainden we bijna elke dag samen, maar werkten we wel onze eigen blokken af”, gaat Evenepoel verder. “Goeie kerel, niks op aan te merken.”
Volgens Evenepoel is de Duitser zeer professioneel, maar heeft hij een totaal ander karakter dan onze landgenoot. “Hij is redelijk introvert en zegt niet veel aan tafel, ik ben energieker en maak graag plezier of blijf als eens ‘hangen’ voor een spelletje darts of Uno”, besluit hij.