Evenepoel voert één grote wijziging door in het tijdrijden

Remco Evenepoel
Afbeelding bron: Photonews

Remco Evenepoel heeft bij Red Bull-BORA-hansgrohe één wijziging doorgevoerd. Hij werkt het tijdrijden dit jaar af met lange mouwen.

Korte mouwtjes bij alle titels

Bij Soudal Quick-Step reed Remco Evenepoel zijn tijdritten altijd met korte mouwtjes. Dat gebeurde op al zijn grote titels, zoals ook op de Olympische Spelen van Parijs.

Hij sprak in de documentaire Wolfpack van Amazon Prime over zijn “snel vel”. Zijn huid was beter dan de speciale tijdritpakken die voor hem gemaakt werden.

Idem voor zijn benen. “Hoe korter de broek, hoe beter. Het zou nog het best zijn om met een boxershort te rijden, maar dat is natuurlijk geen zicht”, klonk het toen.

Ouder worden

Maar nu is dat verleden tijd. Dit jaar verscheen Evenepoel in de tijdritten aan de start met lange mouwen. “Ik ben blij dat het iemand is opgevallen”, zei hij aan Het Laatste Nieuws.

En daar is volgens onze landgenoot ook een reden voor. “Het is eigenlijk de enige verandering die uit ons laatste bezoek aan de windtunnel is gekomen. Ik ben wat ouder aan het worden, hé. Dus misschien mijn vel ook wel”, besluit Evenepoel.