Komt er écht een K3-reünie? Dit zegt Gert Verhulst erover
Groot nieuws voor alle K3 K3 is een meidengroep die liedjes voor kinderen zingt. K3 is opgericht in 1998. Sinds 2016 is er een volledig nieuwe bezetting van de meidengroep. K3 is een meidengroep die liedjes voor kinderen zingt. K3 is opgericht in 1998. Sinds 2016 is er een volledig nieuwe bezetting van de meidengroep.
K3

K3

De fans van K3 K3 is een meidengroep die liedjes voor kinderen zingt. K3 is opgericht in 1998. Sinds 2016 is er een volledig nieuwe bezetting van de meidengroep. Karen Damen is een zangeres en presentatrice. Ze is bekend van de vroeger K3. Tegenwoordig speelt ze mee in 'Familie'. Kristel Verbeke maakte deel uit van de originele K3. Ze is getrouwd met Gene Thomas, samen hebben ze twee dochters. Kathleen Aerts is een zangeres, actrice en presentatrice. Ze is lang lid geweest van de meidengroep K3. Momenteel woont Aerts in Zuid-Afrika.
K3

Karen Damen

Kristel Verbeke

Kathleen Aerts

Dat gerucht wordt echter nergens officieel bevestigd noch ontkend, dus waagde Elodie Gabias donderdagavond haar kans om ernaar te polsen, toen ze in 'De tafel van Gert' te gast was. Zij is alvast razend enthousiast over een eventuele reünie.
"Jullie zijn toch allemaal samen iets gaan eten? Ik heb dat gelezen", zegt ze tegen Gert Verhulst Gert Verhulst is een presentator, acteur, zanger, scenarioschrijver en ondernemer. Hij heeft Studio 100 opgericht . Hij heeft ook een eigen talkshow 'Gert Late Night'. 'Dancing With The Stars ' was voor het eerst op tv op 18 oktober 2018. Acht bekende Vlamingen en hun professionele partners nemen het tegen elkaar op om de beste danskoppels te zijn.
Gert Verhulst

Dancing With The Stars

Meer dan dat wil hij echter niet kwijt. Waarom er in oktober al een dag is gereserveerd in het Sportpaleis? "Wij doen nog heel veel andere dingen", klinkt het. "We kunnen nog niets bevestigen noch ontkennen op dit moment."