Regi heeft geweldig nieuws voor zijn fans: "Eindelijk na 30 jaar"
Maar liefst zeven keer zal Regi Regi Penxten is een Vlaamse DJ en producer. Hij is producer van o.a. Milk Inc. en Sylver. Hij heeft ook de melodie van 'Het Rad' gecomponeerd. Regi Penxten is een Vlaamse DJ en producer. Hij is producer van o.a. Milk Inc. en Sylver. Hij heeft ook de melodie van 'Het Rad' gecomponeerd.
Regi

Regi

De eerste avond in het Sportpaleis was alvast een groot succes. Niet alleen speelden Regi Regi Penxten is een Vlaamse DJ en producer. Hij is producer van o.a. Milk Inc. en Sylver. Hij heeft ook de melodie van 'Het Rad' gecomponeerd. 'Regi Academy' is een Belgisch programma waarin Regi opzoek gaat naar een nieuw talent. Het programma werd voor het eerst uitgezonden in 2020.
Regi

Regi Academy

Voor de fans die graag een herinnering aan de bijzondere avond mee naar huis wilde nemen, was er goed nieuws. Er was heel wat 'Milk Inc.'-merchandise voorzien. "Na 30 jaar eindelijk merch", kondigde Regi Regi Penxten is een Vlaamse DJ en producer. Hij is producer van o.a. Milk Inc. en Sylver. Hij heeft ook de melodie van 'Het Rad' gecomponeerd.
Regi

Wat je precies kan kopen? Er zijn T-shirts, sweaters, mutsen en kousen waarop zinnen uit de grootste hits van Milk Inc. staan gedrukt.
'When we say nothing, they call us hard to get. When we say no, they call us names instead', staat er op een T-shirt. Op een ander staat 'I don't care' te lezen. Verder zijn er ook nog T-shirts en sokken met de woorden 'Walk on water'.
Grootse plannen met de merchandise zijn er nog niet. Voorlopig zijn de stuks enkel te koop tijdens de zeven Sportpaleisconcerten.