Dedecker is duidelijk over terrassen: “Ik ben het beu om als een ezel achter een wortel aan te lopen”

Burgemeester Jean-Marie Dedecker
In de paasvakantie liet burgemeester Dedecker al tafels en stoelen zetten op de dijk, waardoor mensen de mogelijkheid hadden even te verpozen of te eten en drinken. Dedecker gaat echter een stap verder nog en wacht niet tot 8 mei om de terrassen te heropenen.
“De terrassen in Middelkerke mogen opengaan op 1 mei. Ik ben het beu om als een ezel achter een wortel aan te lopen. Het licht aan de einde van de tunnel blijkt telkens een aankomende trein te zijn. De terrassen zullen zorgen voor meer veiligheid en spreiding. Het is een zaak van volksgezondheid”, zei Dedecker bij VTM
Hoe het precies in zijn werk zal gaan, daar is Dedecker nog niet aan uit. Federaal minister van Volksgezondheid Frank Vandenbroucke Frank Vandenbroucke is een politicus actief bij de partij sp.a en huidige minister van Volksgezondheid en Sociale Zaken.
Frank Vandenbroucke
Heel wat gemeenten volgen het voorbeeld van Dedecker en zullen ook hun terrassen openen op 1 mei.