Jacotte Brokken maakt balans op na eerste maand als weervrouw: "Misschien langer moeten nadenken"

Jacotte Brokken maakt sinds 3 april het mooie weer bij VRT. Ze treedt in de voetsporen van Frank Deboosere Frank Deboosere is sinds 1987 weerman bij de VRT. Hij ontving in al die tijd ook heel wat onderscheidingen.
Frank Deboosere
3 april 2023, het is een dag die ongetwijfeld jaarlijks terugkomt in de agenda van Jacotte Brokken. Een maand geleden maakte ze haar debuut bij de openbare omroep als weervrouw.
In Het Laatste Nieuws blikt ze terug op de eerste maand als nieuwe weervrouw. "Als iemand mij een jaar geleden had gezegd dat ik na Frank Deboosere Frank Deboosere is sinds 1987 weerman bij de VRT. Hij ontving in al die tijd ook heel wat onderscheidingen.
Frank Deboosere
Toch stemde ze meteen in op het aanbod. Al maakt ze zich nu wel een bedenking. "Misschien had ik er langer over moeten napeinzen, maar ik was zo ontzettend fier dat ze aan mij dachten", besluit Jacotte.